بازدید رئیس و اعضا کمیسیون انرژی اتاق بازرگانی ایران از نمایشگاه بین المللی شهرآفتاب.

بازدید  رئیس و اعضا کمیسیون انرژی اتاق بازرگانی ایران از نمایشگاه بین المللی شهرآفتاب.

به گزارش روابط عمومی شهر آفتاب، محمد رئوف قادری مدیرعامل نمایشگاه بین المللی شهر آفتاب در نشست با اعضا کمیسیون انرژی اتاق بازرگانی ضمن برشمردن پتانسیل های شهر آفتاب، خاطر نشان کرد: نمایشگاه شهر آفتاب و اتاق بازرگانی ایران مکمل همدیگر در توسعه صادرات هستند و مشارکت بخش خصوصی در طرح های توسعه ای شهر آفتاب می‌تواند نقش به سزایی در افزایش صادرات داشته باشد.

وی افزود: نمایشگاه شهرآفتاب با اتخاذ رویکردی هم افزایانه، آماده گسترش همکاری ها ومشارکت با اتاق بازرگانی ایران است. قادری در ادامه با تشریح استراتژی های شهر آفتاب گفت: معماری مدرن و سالن های استاندارد، جانمایی مناسب، قرار گرفتن در کریدور ارتباطی و صادراتی پایتخت و امکان توسعه نمایشگاه از جمله مزیت های شهر آفتاب است که چشم اندازی روشن برای همکاری های دوجانبه ترسیم میکند.

در ادامه نشست صالحی رئیس کمیسیون انرژی اتاق بازرگانی ایران با تشریح پتانسیل های کمیسیون انرژی، خاطر نشان کرد: تعامل و مشارکت این دو مجموعه یک حرکت مثبت است که ما از آن حمایت می کنیم و امیدواریم همکاری اتاق بازرگانی و شهرآفتاب نقش بسزایی درتوسعه صادرات ایفا کند.

در ادامه این نشست کامبیز معتمد وزیر معاونت نمایشگاهی شهرآفتاب مزیت های رقابتی شهرافتاب را تشریح کرد و گفت: با توجه به چشم انداز ترسیم شده شهرآفتاب و لحاظ کردن شرایط کرونا دستورالعمل هایی جهت تسهیل بروکراسی و کاهش هزینه های برگزارکنندگان نمایشگاه تدوین شده است که می تواند کمک موثری به برگزاری نمایشگاه ها باشد.

در ادامه نشست نجفی نایب رئیس کمیسیون انرژی اتاق بازرگانی ایران با اشاره به فرصت های سرمایه گذاری شهرافتاب،گفت: بخش خصوصی آمادگی کامل برای سرمایه گذاری در نمایشگاه شهر آفتاب را دارد و این سرمایه گذاری ها در بخش های مختلف انرژی و بازرگانی می تواند عملیاتی شود.

تاریخ انتشار: 1399/06/01
تهران، خیابان مطهری، خیابان منصور، شماره 53، واحد 1، شرکت نواندیشان صنعت و تجارت سمن
  • واتس آپ
  • اینستاگرام
  • تلگرام
  • توییتر
تمامی حقوق مادی و معنوی برای cliexpo محفوظ است.طراحی شده توسط پینگوتیم